Puchar Polski kadetów młodszych, starszych w formułach Pointfighting, Light Contact
25-27.06.2021 – Zawiercie

Puchar Polski kadetów młodszych, starszych w formułach Pointfighting, Light Contact
25-27.06.2021 – Zawiercie

W miniony weekend (25-27 czerwca 2021 r.) w Zawierciu odbył się PP Kadetów młodszych, starszych w formułach pointfighting i light contact oraz MP Juniorów w formule pointfighting oraz Seniorów i Mastersów w formułach pointfighting i light contact. Klub Sportowy ZIĘTEK Team reprezentowało 11 zawodników. Drugie miejsce wywalczył Maksymilian Kuświk (-42 kg), trzecie miejsca zdobyli Adam Małota (-63), Paweł Plutecki (42), Kacper Goździk (42kg) oraz w dwóch formułach: pointfighting i light contact Milan Mazur (47kg). W MP KS ZIĘTEK Team w kategorii Masters startował Marek Mazur(-74 kg), który nie dał przeciwnikom szans i dwie walki zakończył przed czasem.

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule full contact

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule full contact

W dniach 16-20.06.2021 r. w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule full contact. Klub Sportowy ZIĘTEK Team reprezentowało 16 zawodników. Pierwsze miejsce na podium wywalczył Adam Małota (-63,5 kg), na drugim miejscu stanął Kacper Ziętek (-57kg), trzecie miejsca zajęli: Weronika Bartczak (-60kg), Wiktoria Kabzińska (-52 kg), Oskar Skupień (+91 kg), Marcin Cofalski (-86 kg), Filip Staszak (-71 kg), Bartosz Biadała (-60kg).

Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych PF i LC oraz Dzieci PF

Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych PF i LC oraz Dzieci PF

W dniach 04-06.06.2021 r. w Bałtowie odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych PF i LC oraz Dzieci PF.
KS ZIĘTEK Team reprezentowało 10 zawodników. Ze złotym medalem i tytułem Mistrza Polski po 4 wygranych walkach w formule light – contact wrócił kadet młodszy Maksymilian Kuświk (-42 kg). Maksymilian niedawno, bo 28-30.05.2021 r. wystartował w Finałach Mistrzostw Polski w kickboxingu formuła Low Kick Juniorów i Seniorów, gdzie zdobył III miejsce.
Brąz wywalczyła Daria Dziedzic, która walczyła w formule point-fighting, kategoria Kadet młodszy do 32kg.
Pozostałym reprezentantom nie udało się stanąć na podium, ale pokazali się z jak najlepszej strony.

Miedzynarodowy Turniej w Boksie Olimpijskim w Egerze Węgry

Miedzynarodowy Turniej w Boksie Olimpijskim w Egerze Węgry


Olaf Pera bezkonkurencyjny na międzynarodowym turnieju w boksie olimpijskim w Egerze Węgry. Olaf Pera w półfinale wygrywa przez RSC w 1 starciu z Markiem Czako (HUN) W walce finałowej zawodników gospodarzy oddaje final walkowerem .
To juz 5 walka w tym roku wygrana przez Olafa w pierwszych rundach .

Mistrzostwach Polski
kickboxingu light contakt  
Włoszakowice

Sześć medali dla Ziętek Team na Mistrzostwach Polski
w kickboxingu 14-16.04.2021 r. Włoszakowice.

Mistrzostwach Polski kickboxingu light contakt 
Włoszakowice

Sebastian Kusz w super formie pokonał 3 rywali w pierwszych rundach i został Mistrzem Polski w kickboxingu light contakt juniorów na rok 2021. Medale Mistrzostw zdobyli również Maksymilian Kuświk, który w najmłodszej grupie wiekowej pokonał 2 rywali i zdobył brąz, Julka Kabzińska 50 kg junior, po dwóch zwycięstwach zdobywa brąz, Bartosz Biadała 57 kg pokonał 3 rywali i wywalczył brązowy medal, w wadze + 94 kg również zdobyliśmy 2 brązowe medale wywalczone przez Marcina Zduna i Jakuba Wawrzyniaka. Pozostali nasi reprezentacji rywalizowali ze zmiennym szczęściem i nie udało się im zdobyć miejsca na podium. Jednak żaden z nich nie oddał skóry za darmo i wszystkim serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu ZIĘTEK Team.

Polsat Boxing Night 10

Sebastian Kusz z KS Ziętek Team Kalisz był jednym z bohaterów gali Polsat Boxing Night 10, która odbyła się w piątek w Warszawie.
Podopieczny Mariusza Ziętka zanotował podczas tej imprezy cenne zwycięstwo

Polsat Boxing Night 10

Dla utalentowanego pięściarza pochodzącego z Sobiesęk była to pierwsza okazja do zaprezentowania swoich umiejętności na zawodowej gali boksu. Jego pojedynek z Węgrem Kevinem Lakatosem w wadze do 81 kg był jednym z trzech starć w boksie olimpijskim. Podopieczny Mariusza Ziętka od początku starał się narzucić rywalowi swój styl. Prezentował się dobrze zarówno pod względem taktycznym, jak i technicznym. Umiejętnie unikał ciosów przeciwnika, skutecznie przy tym kontrując. W ten sposób zaznaczył swoją przewagę. Po trzech odsłonach sędziowie nie mieli wątpliwości co do wskazania zwycięzcy. Jednogłośnie został nim pięściarz KS Ziętek Team.

Michał Sobczak

Skrót Walki (wideo)Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Olaf Pera podczas międzywojewódzkich Eliminacji wygrywa dwie walki w pierwszych rundach i tym samym zakwalifikował się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Młodzieżowe AIBA Mistrzostwa Świata w Kielcach w boksie z udziałem Sebastiana Kusza

Jest pierwszym Kaliszaninem, który za boksował na
Młodzieżowych Mistrzostwach Świata

Dzięki ogromnym sukcesom Sebastian Kusz zapewnił sobie przepustkę do światowego grona najlepszych. Jest pierwszym Kaliszaninem, który za boksował na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata. Boks od wielu lat stanowi ogromną część życia Sebastiana. Przygodę z pięściarstwem i kickboxingiem zaczął jako kilkulatek na niepozornej sali w Brzezinach, gdzie zrodziły się wielkie marzenia . Od początku był wspierany oraz dopingowany przez rodzinę, co potęgowało zapał. Talent oraz pracowitość szybko zaowocowały trofeami. Od 2014 roku konsekwentnie zwiększa kolekcję swoich osiągnięć. Zaproszenie na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w boksie jest wydarzeniem wyjątkowym, ponieważ do tej pory występ na nich wydawał się dla Kaliszan kompletnie nieosiągalny. Wyjątkowość Sebastiana polega również na tym, że jest człowiekiem niezwykle skromnym, a nie jest to cecha oczywista, gdy jest się tak zdolnym i utytułowanym sportowcem. Nieustannie przesuwa granice swoich możliwości, dzięki czemu jego kariera nabiera tempa. Bez wątpienia warto śledzić dalsze poczynania Sebastiana Kusza, bo już teraz można określić go gwiazdą boksu. My jako Klub „Ziętek Team” jesteśmy przepełnieni dumą oraz radością mając w swoim gronie wielkiego sportowca.
Sebastian, dziękujemy za godną reprezentację i życzymy Ci ciągłego rozwoju, niesłabnącej motywacji, a także szczęścia ogarniającego całe Twoje życie.

Sebastian KUSZ vs Oleg BERCOVICH (-81kg) 

Denys SALABAI vs Sebastian KUSZ (-81kg)

Mistrzostwa 
Ziem Zachodnich

Mistrzów Ziem Zachodnich

Dwa tytuły Mistrzów Ziem Zachodnich w formule full contact, trzy wicemistrzostwa i dwa brązowe medale przywieźli z Włoszakowic nasi zawodnicy. I miejsce zdobyli:
Bartosz Biadała 57 kg 🥇
Olaf Pera + 80 kg 🥇
Wiktoria Kabzińska 52 kg 🥇
II miejsca na podium zajęli:
Weronika Bartczak 60kg 🥈
Dawid Zaborowski -91kg 🥈
III miejsce wywalczyli:
Adam Małota 63,5 kg 🥉
Mateusz Piekarski 75kg.🥉
Jakub Zieliński 81 kg znalazł się w 1/8.
Na turnieju bokserskim imienia Włodzimierza Pawlaka, który również został rozegrany w Włoszakowicach, 2 naszych adeptów Stefan i Iwan Myroniuk stoczyło swoje pierwsze pokazowe walki.


Turniej Bokserski im. DANAS POZNIAKAS 

Turniej Bokserski im. DANAS POZNIAKAS 

Kolejny udany start Sebastiana Kusza na Miedzynarodowym Turnieju bokserskim-tym razem na Litwie.
Podczas turnieju im. DANAS POZNIAKAS  Sebastian Kusz w wadze 81kg pokonał 2 reprezentantów Litwy
a w finale Mistrza Estonii.
Super wystąp naszego reprezentanta potwierdza jego świetną formę i daje nam kolejny powód do dumy.
Na zdjęciu w czerwonym stroju Sebastian Kusz

Mobirise

Mistrzostwa Wielkopolski w Poznaniu

Mistrzostwa Wielkopolski w boksie 06-07. 03. 2021r Poznan 


Bartosz Biadała kadet 60kg.
Adam Małota kadet 63kg.
Olaf Pera kadet+80 kg .
Denis Rychlik junior 64kg.
Kacper Ziętek junior 60 kg.
Szymon Rączkowski junior 75kg.
Marcin Zdun junior +91kg.
Kamil Golanowski junior 56 kg.
Wojciech Zdobych junior 75 kg.

Mobirise

Turnieju bokserskim Brandenburg Cup 2021

1 miejsce Sebastiana Kusza w Turnieju bokserskim Brandenburg Cup 2021.
Sebastian w bardzo dobrym swoim stylu w kategorii 81 kg pokonał swoich rywali.
W pierwszej walce pokonał wicemistrza Niemiec Romanov Alexander, drugą walkę Mistrz Niemiec Ademovic Nihat oddaje walkowerem,
a w finale spotkał się z Mistrzem Macedoni Razmerita Valeiu i również pokonuje go jednogłośnie na punkty zapewniając sobie 1 miejsce w międzynarodowym turnieju.
Wielkie GRATULACJE
dla bardzo pracowitego
i utalentowanego Sebastiana Kusza .

Przygotowują się do eliminacji Mistrzostw Polski w Boksie

Mobirise

Nasza kadra

Nasza kadra

Trzech naszych zawodników zostało powołanych na zgrupowanie kadry Wielkopolski .
Julia Kabzińska, Bartosz Biadała oraz Olaf Pera uczestniczą w zgrupowaniu od 9 do 19 lutego w Głuchołazach. Pod okiem trenera kadry Wielkopolski Marka Szymańskiego przygotowują się do eliminacji Mistrzostw Polski w Boksie . Co do naszych zawodników mamy nadzieje na duże sukcesy w 2021 r.

Międzynarodowy Turniej w Boksie juniorów o Puchar Prezydenta Miasta Łomża

Międzynarodowy Turniej w Boksie juniorów o Puchar Prezydenta Miasta Łomża

Final wygrany wysoko na punkty. Międzynarodowy Turniej w Boksie juniorów w Łomży
kończymy z trzema wygranymi. Duże gratulacje dla Sebastiana za super walki i ich wysoki poziom.

Aderes

ul. Niecała 6 ( III piętro )
62-800 Kalisz

Odwiedź nas
Kontakt

Designed with Mobirise web page theme