free css templates

NASZE REALIZACJE

Chcemy pochwalić się kilkoma naszymi realizacjami aby uświadomić klientom czym się zajmujemy, co produkujemy i jakie są nasze autorskie projekty

,,Moc w jakości"

Czas na pochwalenie się efektem naszej pracy, wykonanej dla firmy ,,Czamaninek".

Realizacja dla firmy ,,Czamaninek"

Klienci polegają na nas wiedząc, że działamy w ich najlepszym interesie. Zaufanie jest odpowiedzialnością, którą traktujemy poważnie, dlatego też każdy projekt realizujemy według najwyższych standardów, co idealnie wkomponowało się w widoczne motto klienta: ,,Moc w jakości".

Zadbaliśmy o bezpieczeństwo stosując najnowszej generacji liny, połączone z bardzo wytrzymałymi separatorami , tworząc barierę przed ,,wypadaniem" z ringu.

Powierzchnię stanowi mata antypoślizgowa, wysokochłonna, a więc zapewniająca stabilną pracę w ringu . Kolejnym atutem podłogi jest solidny podkład amortyzujący upadki zawodnika .

Czerwony kolor nadał całości wyjątkowego charakteru i wyrazistości, zachęcając do treningu.🥊🥊

KOLEJNE NASZE REALIZACJE

gale Biznes Boxing Polska- w Gdańsku i w Łodzi
Mistrzostwa Opolszczyzny w Nysie

Wydarzenia, w których uczestniczymy są fenomenalne w swoim charakterze i rozmachu, a nasza obecność przyczynia się do ich płynnego przebiegu. Pogodzenie kilku imprez jednocześnie wymaga od nas tytanicznego wysiłku, nagradzanego perfekcyjnym efektem końcowym.

Miniony weekend należał do federacji KnockOut Promotions w Białymstoku. W Gdańsku i w Łodzi tradycyjnie towarzyszyliśmy organizatorom gali Biznes Boxing Polska. Nasz ring był również świadkiem Mistrzostw Opolszczyzny w Nysie.

Spora dawka emocji już za nami, a u progu kolejny weekend z równie długą listą przedsięwzieć sportowych, których włodarze zaufali firmie ,,Ziętek".

Klatki MMA , Octagony, ringi bokserskie - wynajem, sprzedaż Ziętek

TRZY KLATKI ,,ZIĘTKA" W JEDNYM MIEJSCU
Jak widać podołaliśmy wymaganiom Trzecich Mistrzostw MMA Polska.
Dzięki wyjątkowym rozwiązaniom, spektakularnym projektom i dużej uwadze przykładanej do jakości zyskaliśmy ogromną renomę, przez co uczestniczymy w najbardziej prestiżowych imprezach sportowych.
Zapraszamy do współpracy nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ to właśnie przewyższenie ich oczekiwań zbudowało naszą nienaganną reputację.
Jesteśmy gotowi na zupełnie nowe wyzwania.
Dysponujemy klatkami o średnicy 7,5m, 9m oraz 10m. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 607942400.

GALE ze SPRZĘTEM OD FIRMY "ZIĘTEK"

gala Biznes Boxing Polska: w ,,Starej Zajezdni" w Krakowie (31.03.22r)
Kaliszu (02.04.22r.) w restauracji ,,Aljo"
Mistrzostwa Polski Low Kick juniorów młodszych, juniorów starszych i seniorów (01.04.22r.-03.04.22r.)

Nasi klienci wiedzą, że jesteśmy w stanie być plastyczni, ale jednocześnie racjonalnie dopasowywać się do typu imprezy. Jest to bardzo ważne w budowaniu jakości produktu oraz usług. Wybór ringu ,,Ziętka" wiąże się z wszechstronną korzyścią dla organizatora turnieju, mistrzostw czy też gali.

W ostatni weekend światła reflektorów były skierowane na nasze ringi podczas dwóch gal Biznes Boxing Polska: w ,,Starej Zajezdni" w Krakowie (31.03.22r) oraz w ukochanym Kaliszu (02.04.22r.) w restauracji ,,Aljo", gdzie podczas walki wieczoru mogliśmy podziwiać prezydenta Kalisza Krystiana Kinastowskiego, rywalizującego z Albertem Sosnowskim - polskim bokserem wagi ciężkiej.

W Piotrkowie Trybunalskim mieliśmy przyjemność towarzyszyć zawodnikom, biorącym udział w Mistrzostwach Polski Low Kick juniorów młodszych, juniorów starszych i seniorów (01.04.22r.-03.04.22r.)

Bytomska Akademia Boksu

3 lutego 2021
Od stycznia Szkoła Boksu w Bytomiu nosi nazwę Bytomska Akademia Boksu. To nie koniec zmian, bo w przyszłym tygodniu pięściarze trenować będą już w Hali na Skarpie, gdzie w przeszłości w tym miejscu w dawnej hali Szombierek walczyli świetni bytomscy zawodnicy.

Bytomscy bokserzy wracają w historyczne miejsce. Już od przyszłego tygodnia pięściarze Bytomska Akademia Boksu będą trenować w Hali na Skarpie🥊💪

W tym miejscu w przeszłości w hali Szombierek walczyli świetni bytomscy zawodnicy, a teraz szkolić się będą ich młodzi następcy👊😊

>Więcej<

Aderes

Przystajnia 29
62- 874 Brzeziny

Odwiedź nas
Kontakt