free site design templates

O Klubie

Szanowni Państwo,

Ziętek Team to klub odnoszący sukcesy na arenach krajowych i międzynarodowych.

Chcieliśmy podkreślić, że imprezy, w których bierzemy udział mają bogatą oprawę medialną i cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności. To oczywiście doskonała możliwość na reklamę i promocję Państwa usług. Dlatego chcieliśmy zaoferować szeroko rozumianą współpracę w tym zakresie.

Proponujemy między innymi umieszczenie logo firmy na dresach i koszulkach zawodników, wyróżniających się wynikami sportowymi. Będą oni prezentować Państwa firmę i jej ofertę na wszystkich imprezach sportowych i okolicznościowych, w których będą brać udział.

Możemy także promować Państwa markę za pomocą różnego rodzaju banerów i plansz, umieszczanych w dobrze wyeksponowanych miejscach na ringach i arenach sportowych organizowanych przez nasz klub.. Oferujemy również umieszczenie informacji o firmie na naszej stronie internetowej www.zietekteam.pl, w wywiadach telewizyjnych i radiowych, na ulotkach promocyjnych, prospektach, a także różnego rodzaju publikacjach prasowych, poświęconych naszemu klubowi.

Całkowity koszt ww. oferty wynosi 1000 złotych netto miesięcznie. Jesteśmy również zainteresowani współpracą parterową. Zainteresowanych prosimy o propozycje.

Na imprezach organizowanych przez inne związki i stowarzyszenia sportowe, z którymi współpracujemy, za reklamę na gali wyceniamy 3000 zł. netto. W zamian Państwo dostają miejsce reklamowe na ringu, spiker regularnie będzie przedstawiał Waszą firmę jako dobroczyńców imprezy w zapowiedziach imprezy we wszystkich portalach, które będą reklamować galę będzie umieszczona informacja o Waszej firmie. Zainteresowanym przyślemy informacje o najbliższych imprezach, które będziemy obsługiwać.

Na najbardziej prestiżowych Galach, w których udział biorą popularni artyści i sportowcy, transmitowanych na żywo przez telewizje ogólnopolską cena reklamy ustalana będzie indywidualnie w zależności od zakresu usługi.

Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy Państwa naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

Z poważaniem i sportowym pozdrowieniem

Zawodowy Mistrz Świata Federacji WKN

Mariusz Ziętek

ul. Niecała  6  ( III piętro )